| Biancamaria9 a întrebat:

Am o problema grava, in legatura cu metin2 energy si cu celalalte metine care se deschid cu patch-ul acela ca de la metin2 ro acum. Ieri s-a facut alt patch in metin2 energy, si ma enerveaza, ca : 1. Mi se incarca greu pana se arhiveaza sau ce o fii aialaughing
2. Mi se restarteaza calculatorul.
Stiti cumva, daca as putea sa fac din patch.ul ala, ceva convenabil pentru pc-ul meu?sad FUNDA!sad

Răspuns Câştigător
| Whitecore a răspuns:

PAi pasul 1 e sa stergi tot metinul ca are radacini de la celalalt,dupa il downloadezi inca odata de pe sieul oficial, il dezarhivezi, si daca mai are un al program de deshidere in afara de pacher pe ala il deschizi, daca nu stai sa se instaleze pacherul.
Sper ca te-am ajutat, Funda?

| Biancamaria9 explică (pentru Whitecore):

Multumesc!happy.

| Whitecore a răspuns (pentru Biancamaria9):

Cu placere