| teodoryo a întrebat:

Am o problema la gta 4.Intru ma joc 2-3 minute api imi ia razna ecranul, cand intru in masina merge singura si scoate fum fara sa o busesc.Ce sa fac? Fundabig grinbig grin

3 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

Ori placa video iti face figuri ori jocul, primadata incearca sa instalezi ultimul driver de la placa video si daca tot nu merge reistaleaza jocul, dar sterge tot... sa nu ramana ceva configuri si sa-ti faca la fel

| Azµre a răspuns:

Un reinstall la driverele video poate fi o cauză.

| dyckă a răspuns:

Trebuie reinstalat jocul am patit si eu si asa am fracut am sters si salvarile daca le lasi merge tot naspa