| carlito8379 a întrebat:

Buna TPU am o problema
Nu stiti cum pot trage cu arma din masina in gta san andreas?
Si un cod pentru viata infinita
Multumesc

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Sall. daca ai gta simplu nu stiu daca merge, incearca Q sau E sau click simplu. Stiu ca pe SAMP poti! si in ceea ce priveste viata infinita nu exista un cod. doar sa-ti cresti sanatatea acolo scrii baguvix, acesta rezista doar la impuscaturi dar la explozii si cazaturi nu rezista si alt cod nu mai este, cei care au viata infinita au poate un abgreid dar sa stii ca nu exista cod pentru viata infinita

1 răspuns:
| painz0r a răspuns:

Cod de viata infinita : hesoyam
Cum sa tragi cu arma din masina : apesi q sau e in directia in care vrei sa tragi (q=stanga, e=dreapta ), si trebuie sa ai o arma speciala pentru a trage, indicat e un cod pentru armehappy Funda?