| DontForgetMe a întrebat:

am o problema si anume: pentru jocul online metin2 pc`ul meu respecta cerintele, dar cand deschid jocul nu arata decat negru worried. Daca stiti ce ar trebui facut... un update sau ceva... Mersi mult va astept raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

S'ar putea sa fie ceva de la placa video. Ce placa video ai? Incearca sa downloadezi driver'ul de pe siteul oficial al placii video. La ce ma pot gandi e ca ai ori un ati radeon ori nVIDIA asa ca pentru ati intri pe www.ati.com>in susul pagini ai Suports & Drivers>si acolo ai undeva mai spre dreapta o lista, AMD Radeon Desktop Video Card Drivers pentru win xp 32 bit si win 7 64 si 32 bit si scoti ultima versiune, sau daca ai nVIDIA intri pe www.nvidia.com si iti apare un meniu pe verde si dai la prima coloana North America>USA>apoi sus in meniu ai Download Drivers> si completezi acoloProduct Type: Search
Product Series:
Product:
Operating System:
Language:
cu placa ta video apoi dai search si iti gaseste ultimul driver. Incearca sa scoti driveru potrivit si sa il instalezi...la altceva nu ma pot gandi!
Bafta si sper sa mearga!

1 răspuns:
| bobik91 a răspuns:

A mers? Ai reusit sa faci ceva? Sper ca te'a ajutat raspunsul meu!