| Teodoruka2001 a întrebat:

Am o problema URGENTA! Am o pagina pe facebook si numai stiu cum sa o fac sa creasca in likes...Va rog ajutati-ma sa gasesc un site unde pot sa aduc likes.Am vazut la o pagina unde are un fel de hack dar a zis ca e pe CD.Va rog ziceti-mi si mie unde gasesc asemenea hack GRATIS! Sa fie link exact!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Pai poti incerca elike.ro. Acolo iti faci un cont gratuit => trebuie sa dai like la anumite pagini sau poze etc. colectand niste credite. Apoi dai si tu creditele in schimbul like-urilor. Sau poti incerca sa faci "schimb de like" cu alte pagini happy

| kassikdoriftar a răspuns:

Chestia cu hack-uri, si pagini care iti dau like sunt niste escrocherii. Incearca sa faci ceva creativ, sa atraga lumea. Promoveaza-ti pagina prin Youtube, prin prieteni diferite metode incat lumea sa afle de pagina ta.

| Teodoruka2001 explică:

Mersi, am reusit!