| Grumpy123 a întrebat:

Am o problema, vreau sa tin unserver de samp. si cand vreau sa dau drumu la server (adica apsa pe server-samp) imi da eroare zice ceva un fisier dll. care se afla in folderu widows si cand intru in folderu windows sa vad mise inchide. da mai nainte mergea sa tin servere da vad ca dee 3 zile num mai mere imi puteti spune ce trebuie faceut dau funda!

Răspuns Câştigător
| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Pff e ff simplu calculatoru tau nu mai poate tine nici un servar din cauza windosului trebuie sati reinstalezi windowsul si iti va merge deoarece tiie iti lipseste un fisier de care este nevoie la crearea servarelorwinking FUNDA?

1 răspuns: