| PickMe a întrebat:

Am pe telefon jocul Plants vs Zombies 2. Am facut toate lumiile, aboslut toate nivele + am incercat toate zonele endless. Dar nu mi se deschide ultima lume, stiti aia intunecata cu semnul intrebarii, imediat dupa Wave Beach... Am cheia la ea, dar nu se deschide desi am facut tot jocul... Cum deschid ultima lume? Voi ati reusit? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Reb a răspuns:

Zona aceea inca nu este TERMINATA de creatorii Plants vs Zombies 2! O sa trebuiasca sa astepti un timp sa o creeze happy Funda?