| mircealalut a întrebat:

Buna TPU ...am revenit cu niste intrebari legate de metine2 ro x( cel mai stresant joc am lvl 61 war corp am iteme: rib+9 pm 38 dragon+9 papuci 1, 5k pv bratara colier 1k pv scut lvl 61+9 si koif21 +9 si as vrea sa fac aura G am m5 si nu stiu un mod rapid de a face bani vreau sa iau bratara lvl 46 +9 2k pv am mare nev de yang si nu stiu cum sa fac repede m-am gandit sa fac un farmer de lvl 40 42 sa stau desert cu manusa pe acelasi cont cu asta de 61 si cu asta de 61 in shohan? mi-a mai sps cineva ca e bun sa bag manusa pe 1 luna talharului si sa stau v2 la blessuri sau iar la + dt daca stiti cv mai bun pm me andressa mail l
almircea@yahoo.com

2 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Ori vanzi minereuri ori vanzi pesti. Se poate amandoua.

| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Eu am facut asa...si eu am lvl 37 (fms+9, tigru+9 bratara de argint +8 scut+9(de lvl 0 happy ) koif +7 (de 21).Am armatul facut.Eu stau prin destert cu manusa pusa(aura m3.) Am 11k pv (ma ajuta un prieten de 39) si asa fac eu bani de itm si carti competenta.(dar tu dac ai farmer de 42 nu-l fa mental. pune-l pe corp fa aura si iuresu m...si asta-i toata treaba.Mai e un mod:Stai la pescuit o ora maxim 3 si aduni 1-2 inventare de pesti, ii desfaci daca pica vreo 5-10 scoici desfal cine stie poate ai noroc. Good Luck