| elenandreea12345 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ceva am cumparat pe imvu o casa dar nu o gasesc cand dau la my room nu imi apare casa in care am cumparato stiti cum pot sa o gasesc si sa imi fie my room?

1 răspuns:
| ARF a răspuns:

Pai te duci in my room, si cand incepi sa scrii, ai acea casuta pe care apesi. [ Chat ] Tot in acea bara de jos, trebuie sa ai o casuta cu o casa. Dai pe ea, selectezi casa pe care ai cumparat-o, si o sa iti apara happy
O zi buna :3