| BombonikaMov a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare: Am cumparat un animalut Littles Pet Shop de 5 lei ( nu plus ) si zicea acolo ca are cod VIP, dar eu nu il gasesc. :s Unde se afla? Funda! Si mersi! :*

5 răspunsuri:
| tudord95 a răspuns:

Trimite Sms la 7448 cu texul game tb2xcu si afli tot iti trimite pe telefon.Am avut si eu unu. Soramii ii plac mult

| tudord95 a răspuns:

Pai trebuie sa trimiti sms la 7448 cu textul game tb2xcu costa cam (0.5 euro Tva inclus/cam 2 lei si ceva) si iti trimit niste date, unde sa afli despre animalutu tau! Iti da site si niste coduri ca pentru fiecare numar de telefon ii alt cod si iti spun ei ce sa faci mai incolo. Eu am avut un Ursuletlaughing

| tudord95 a răspuns:

A daca nu-ti merge la primul mai incearca la 7443 cu textul cdcm8r (0.5 euro) tot asa iti trimit (Funda?)

)

| tudord95 a răspuns:

Eu tiam spus cum am facut codul este secret la fiecare animalut in parte

| Brindusa01 a răspuns:

Vezi ca desteptul asta nu ti-a spus tot. trebuie sa trimiti sms la 7448 cu textul game tb2xcu sau la 7443 cu textul game cdcm8r. Dar iti trebuie cutia(ambalajul) unde era jucaria. Si iti dau ei mai mult informatii pe telefon sitte-ul si un key de activare ca de fiecare data cand trmiti sms iti da alt key(ma rog vip).