| deadmanyo a întrebat:

Cum pot sa fac pe metin2 bug la Dt-run, adica intru la etajul 1 si sa nu mai trec prin etajul 2, 3,4 si 5, sa ajung direct la 6 atunci cand ajunge si grupul cu care eram la etajul 1? Intelegeti voi ce vreau sa zic!

3 răspunsuri:
| Auuuuuu a răspuns:

Buna.Din pacate asemenea chestii nu exista si daca ti-a spus cineva ca exista... te-a mintit. Funda?

| DarkAngel0o0 a răspuns:

Este o schema dar trebuie sa ai harta de la etaju 7 si sa treci la etaju 2 apoi dai click pe acea harta si o sa va dea direct la etajul 8winking FUNDA?

| AlExFr3Sh a răspuns:

E o faza cu grupurile cum ai zis, pe unele metine poti trage jucatorii de unde sunt ei la tine si daca esti sunt la et 6 in dt si u esti et 1 in dt dar esti in grup cu liderul si el te trage ajungi la el, nu e pe toate metinele faza asta deoarece se mai folosea si la ox big grin