| slyde a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. legata de sims 2 nu stiu cum iau masina. plzz va dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| PieceSign94 a răspuns:

Din cate stiu eu...doar la expanshion pati face acest lucru de exemplu sims 2 pats cred.succes FUNDA

| just99me a răspuns:

In sims 2 nu ai masina ca in sims 3 asta'i faza naspa

| GreenBubbleLove a răspuns:

Ca sa ai masina ai nevoie de Sims 2 Nightlife, FreeTime... Dar daca vrei doar sa mergi cu masina altcuiva sau cu taxi faci cam asa:

Pentru taxi: Iti cumperi un telefon, si dai pe trnsportions sau pur si simplu pe call taxi si selectezi unde vrei sa te duci.
Pentru masinile altcuiva: Asta se poate doar la adolescenti.Trebuie sa dai pe telefon si selectezi Sneak Out iar apoi alegi din o lista care o sa-ti apara un adolescent cu care sa mergi iar apoi el sau ea va veni si te va lua cu masina.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?