| Dony20 a întrebat:

Buna TPU?
Am si eu o intrebare pentru cei care se joaca pe cityville(facebook). Sunt la lvl 53 si nu stiu cand imi pot face pod la cityville. Populatia o am 4020 iar limita este de 4 450.
Cine imi da un raspuns ajutator i voi da fundita love struck

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Iti trebuie multe chestii pentru pod, eu is la level 78, dar nust daca mi a zis ceva de populatie,ar trebuie sa mearga sa ti l faci cand ai chestiile pe care ti le cere,suruburi, si toate alea, bafta!

| Dony20 explică:

Stiti ca apare in joc un omulet care iti da 5000 populatia in plus am pus acolo expansiune dar nu stiu cand pot pune pod!