| Bichi a întrebat:

Buna TPU.AM si eu o problema, cand intru pe net sa ma uit la ceva p youtube trebuie sa dau click ca sa porneasca si unele clipuri nu merge sa le vad am instalat si Adobe Flash Player si dekeaba ma puteti ajuta. Funda+VOT

2 răspunsuri:
| Dureex a răspuns:

Da da da da mai taie din ele dale... Au fost scoase sau nu pot fi viio3nabile din vina la youtube ca nu toate merg! FUNDITI SA VOT!?

| darius27015 a răspuns:

Daca ai google chrome atunci o sa iti apara '' pentru a viziona videoclipul ne trebuie permisiunea dv pentru... '' mai sus dupa ce ai instalat Adobe...happy funda plz