| AduMrr a întrebat:

am si eu o problema. Deci mi-am luat sims medieval si cand il instalez imi apar 4 dreptunghiuri si imi cere sa bag un cod Ce cod trebuie sa bag? fundita love struck

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Poate ca ai codul scris pe undeva pe carcasa CD-ului.Mai intai citeste ce scrie pe carcasa si inauntru.Sigur ai instructiuni de utilizare (daca jocul este original, desigur).
Nu pot sa iti zic codul pentru ca daca nu sunt la fata locului nu imi dau seama ce trebuie facut.

| AduMrr explică:

Pail l-am luat dp net happy