| TheMimy a întrebat:

Buna tpu.Am the sims 2 pets, si am auzit(de fapt am citit)despre lupi, pinguini si sconcsi.Cannd spun lupi ma refer la lupul alpha care te poate face varcolac. Unde il gasesc?
Sii... pinguinul?
Despre sconcs cred ca vine la tine pe acasa.adica asa mi sa intamplat.si..am dat acolo pe el la pet si...ma (improscat[sa spun asa])cu duhoarea lui.pot sal am in casa adica sa fie al meu.dar pinguinul?
Si mai vreau si parole in afara de motherlode, ala cu controlul animalelor si cea maximotives..sau asa ceva. Vreau mai mult din astea in care sa in se schimbe culoarea cainelui/pisici.
Am vazut poze in care cainele avea blana colorata astfel incat arata ca o zebra sau i se vedea scheletul(nu la propriu, tot de blana zic)
Scuze din cauza atator intrebari.Dau

2 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Lupul alpha vine la casa ta in unele seri, nici eu nu am reusit sa-mi fac animal sconcsul iar pinguinul il primesti iarna la sims 2 seasons.

| SweetHeart22 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar pinguinul si sconcsul nu pot fi animalele tale, dar lupul vine in sims 2 pets pe la tine noaptea,ochii lui stralucesc galben,deci nu e greu de recunoscut,imprieteneste-l cu simul foarte bine,apoi te va musca si in fiecare noapte vei fi varcolac! DACA vrei sa fie animalul tau,cel putin temporar (lupul) trevuie sa apesi ctrl+shift+c si sa scrii codul "boolprop testingcheatsenabled true" apoi tii apasat shift si dai click pe lup si iti va aparea MAKE SELECTABLE,da click acolo, pune-i bol cu mancare, tine-l ocupat, ca daca se pliciseste va pleca singur, dar nu uita :TREBUIE SA AI SIMS 2 PETS CA SA POTI SA VEZI SCONSCI SAU LUPI SI ITI TREBUIE SIMS 2 SEASONS SA VEZI PINGUINI! sper ca te-am ajutat