| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Buna TPU happy! Am vazut o publicitate pe facebook cu un joc pentru fete Stardoll se numeste mi-am facut cont da nu prea inteleg despre ce este vorba in acel joc cine stie sa`mi explice si mie?straight facestraight faceFundaaa`hee hee

Răspuns Câştigător
| bely a răspuns:

Buna! eu am cont de mult pe stardoll si e un joc foarte captivant! aici e vorba de a-ti face prieteni,a-ti face scene, sa-ti faci un album, sa-ti aranjezi casa si chiar te poti face superstar! eu sunt superstar si e extraordinar numai ca trebuie sa platesti 2 euro! nu e mult! si apropo, cum te cheama pe stardoll? pe mine belinda357 si vreau sa imi faci un cadou daca poti ori fundita desigur!