| IonutzuOoO a întrebat:

BUNA TPU.Am vazut pe youtube ca foloseau niste persoane hack pentru CRIMINAL CASE (FACEBOOK) cu cheat engine 6.2&6.3 si mi-e nu mi-a mers am facut fix ca iei.

DACA STITI UN HACK FARA ACTIVATE SAU SAMI DATI VOI PAROLA DAU FUNDA LA TOATE INTREBARILE MELE VOUA DAR RASPUNDETI NU CORECT.

MERSI DAU FUNDA MAREEE.

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Degeaba o sa cauti hackuri nu exista decat hackuri de "fatada:.
1.Cheat engine este un hack de fatada pe internet deoarece el modici monedele alea doar vizual ele tot asa raman daca ai 100 monede si iti pui cu cheat engine iti arata 1000(sa zicem)dar daca ar fi sa cumperi ceva cu acele monede ceva de exemplu de 1000 monede ti-ar fi dat ca ai 100 monede.
2.Hackurile online nu exista decat daca inventezi tu asa ceva.
P.s:daca raspunsul meu ti-a fost de ajutor intra pe profiulul meu si du-te la canalul meu de youtube daca iti place aboneazate.