| Darksidebb a întrebat:

As avea o intrebare pentru baieti...prietenul meu are ziua de nastere vineri si ca si cadou nu i.am luat ceva siropos si bratari parfumuri etc...ca din astea i.am mai luat cu alte ocazii si i.am cumparat niste casti ca stiam ca isi dorea un model de casti mari de mai mult timp si i.am luat + un tricou si mai vreau sa ii iau un joc pentru pc neaparat, si nu stiu ce as putea sa.i iau max de 60 lei (mentionez ca el se joaca Fifa si LOL cel mai mult si ii mai plac si jocuriile cu masini.) Nu ma pricep deloc la jocuri video si habar n.am ce este popular acum.iar FIFA2016 e 200 lei si castiile deja au avut un pret nu ff mic. Va rog sa ma ajutati. Dau funda :*

2 răspunsuri:
| ChristianXLX a răspuns:

I-ai putea cumpara Test drive unlimited 2, tinand cont ca joaca lol ar fi si mai bine zic eu daca i-ai lua skin-uri la campionii favoriti lui, ai putea sa il intrebi la ce campioni vrea skin pur si simplu laughing

| Darksidebb explică (pentru ChristianXLX):

Vreau sa ii iau un joc nou DVD stuff...laughing habar n.am ce is skin-uri si astea si cam vreau sa fie un joc interesant sa piarda timpu cu el laughing vreau sa fie o surpriza ca i.am luat joc ca nu am mai facut asta pana acum laughing