| Iagar_Laurentiu_1990 a întrebat:

Buna TPU as avea o intrebare si aceasta este de ce nu imi pot crea un caracter pe wow (World of Warcraft) cand intru pe un server imi tot da o eroare conected si imi zice sa dau cancel si cand dau cancel ma trimite inapoi la lista de servere spuneti-mi ce pot sa fac va rog cat mai repede

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In primul rand joci pe privat sau pe oficial? Ai incercat alte servere sau realm-uri?

| Iagar_Laurentiu_1990 explică (pentru Wr3nch):

Nu nu este pe privat dar s-a rezolvat multumesc! era server prea vechi... acum mam loat sa ma joc pe cataclysm