| 4l3xXx a întrebat:

As dori sa imi ziceti si mie ce metinuri sunt usoare. si pvp si pvm, cu itm epice si cu cal cel pootin armat daca se poate.(ex metin2mage) dau FUNDA!(scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| Amerilyse a răspuns:

Http://www.hotstylemt2.ro/
vezi daca iti place Acesta. :D Cresti foarte repede si are si armurile pe care le doresti.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu sint jocuri usoare.

| Demonull a răspuns:

Dar iti spun eu metin2Ro ce private...ce rahaturi..joaca originalu.dar vezi ca e un caca de joc mi am dat si eu seama dupa un timp laughing

| Amerilyse a răspuns:

Http://www.hammerm2.com
Dupa mine este cel mai bun server...Este pvp...100%Are armurile si armele 2011(Din pacate inca nu le are pe cele 2012 )Sper sa iti placa. Funda?:D

| 4l3xXx explică:

Eu vreau un metin in care sa si cresti si sa faci si duel! si ro-ul este praf

| Amerilyse a răspuns (pentru 4l3xXx):

Http://www.hotstylemt2.ro/
vezi daca iti place Acesta. :D Cresti foarte repede si are si armurile pe care le doresti.