| molocemarius a întrebat:

as dori sa stiu cum poti zbura in jocul prototype, ca in acest video:http://www.youtube.com/watch?v=I5JcBniScfE.Please,dau funda!

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

In timp ce joci faci niste puncte apoi apesi pe escape si scrie undeva "upgrades" si dai acolo si in functie de cate puncte ai poti face upgrade.

3 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Daca ai facut upgrade pentru zbor sari ca de sus poti si tii apasat w+space sau w+shift+space. Succes!

| molocemarius explică (pentru Spaz472):

Dar cum sa fac upgrade?

| Valentin_Valentin_2001_cKrb a răspuns:

Uita te sus unde sunt paragrafele acelera unde scrie optiu ni su