| PepsiTwistLemon a întrebat:

as dori sa stiu cum se poate pune criticul pe sabie, ca am auzit la multa lume am critic pe sabie de 25%...si as vrea sa stiu si eu cum se face asta, cu criticulbig grin Daca se poate sa imi raspundeti si fara sa ma injurati va rog happy

1 răspuns:
| anonimfgmanonim a răspuns:

Ma nu se poate pune, trebuie sa ii pui 7 bonusuri si sa le schimbi pana iti da critic. depinde de ce arma ai mai multe detalii pe id meu de mess iondaniboss@yahoo.com