| djtomy a întrebat:

As dori sa va intreb ceva! Ce conteaza pe Xbox 360 ca e de 4GB sau de 250GB, jocurile nu merg de pe DVD? Si inca o intrebare daca vreau sa imi pun un joc Xbox360 pe DVD trebuie cu ceva program scris acel DVD? Si mai am una, daca imi mai cumpar un controller sa fie 2 ma pot juca ca un prieten?

2 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Da,incearca cu DVD Decrypter, si cred ca conteaza ca e de 250GB

| username5065 a răspuns:

Pai jocurile merg pe dvd dar conteaza memoria pentru. ca atunci cand bagi dvd-ul e bine sa instalezi jocul pe consola pentru ca jocul merge mai repede.