| AnonimusGate a întrebat:

As putea pune loturile echipeleor din pes 2014 in pes 2013. Mie nu-mi merge pes 2014 sacadeaza iar 2013 merge pe max. Deci se poate sa copiez de la pes 2014 ceva din folder imd si sa-l pun in pes 2013 (acestea fiind componenta tuturor echipelor. ) Funda

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Http://www.pes-patch.com/......sfers.html poftim, linkul de download este mai jos :D doar instalezi patchul si o sa ai echipele cu jucatorii din 2014, funda?