| Rapha91 a întrebat:

Buna TPu.As vrea care stie sa-mi si mie un cont de steam cu farming simulator 17 cs go si terraria. Dar mai am o intrebare nu stiiti careva daca steamul poate fii crakuit.Alta intrebare cine are farming simulator 17 original pe steam sa mi-l dea si mie sa jucam multiplayer. Va rog raspundeti-mi la toate intrebarile.Dau funda

Răspuns Câştigător
| JustAskingBruh a răspuns:

Steam nu este un joc sau aplicatie la care poti sa umblii tu cum vrei e o platforma globala pentru distribuirea jocurilor si altele.
Jocurile is pe bani reali, jocurile de ex sa luam cs go, oamenii au depus efor si munca pentru a realiza acel joc, iar nimeni nu munceste pe gratis astfel jocul costa 13.99$ sau cat e. Ca sa ai parte de experienta cea mai buna intr-un joc iti sugerez sa ti-l cumperi de pe steam sau alte site-uri care poti sa dai redeem la jocuri pe steam, ca G2A de ex. Degeaba ceri conturi de steam ca nimeni nu iti da.