| Florin0006 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa fiu Gm, pe orice server, cei care sunteti Gm sau aveti creat un server de metin2 va rog sa ma faceti si pe mine Gm.Joc metin de 2 ani, am toate coduril de Gm, si imi doresc foarte mult acest lucru, calculatorul meu nu imi permite sa imi fac un server, va rog faceti-ma cei care aveti server.lasati mesaj.va multumesc!

1 răspuns:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Da am eu srerver profesional de metin2 xD pune aici codurile si spunem ce caracter vrei sa fii....conteacteazama la ID meu hacker46h@yahoo.com si vorbim