| Tavio a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi cumpar un xbox one dar mai intai as vrea sa stiu daca serviciul tv merge si in romania.Stiti voi adica sa conectezi consola la tv si sa schimbi canalele doar cu vocea.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Deja in UK se lucreaza la asta, http://crave.cnet.co.uk/......-50013268/
deci daca nu o sa mearga direct, o sa se rezolve in timp.
Majoritatea consolelor variaza in jurul aceluiasi pret, recomand eMAG:
http://bit.ly/1e499PN
daca nu-ti place il poti returna.

| Tavio explică (pentru CM7YRE):

In articol zice ceva de o aplicatie iplay si de BBC thinking Dar eu intrebam daca xbox one se poate conecta in Romania la companiile noastre de cablu, gen romtelecom si sa mearga serviciul de tv asa cum merge in america pe xbox one thinking

| Tavio explică (pentru CM7YRE):

In articol nu zice ce ma intereseaza pe mine.Eu vreau sa stiu daca se poate conecta la serviciile noastre de cablu, gen romtelecom, si comenzile vocale merg si la canalele romanesti gen "watch sport.ro"