| xAdyTzu a întrebat:

As vrea sa ma apuc de wow. Din cate am inteles prima data trebuie sa imi cumpar battlechestu si primesc o luna gratis. Dupa ce se termina luna nu mai pot face lv sau ce? Trebuie sa imi cumpar urmatoare expansiune? Adica The burning crusade?

Răspuns Câştigător
| Alfamonky a răspuns:

Salut daca cumperi battlechestu iti da WoW clasic, the burning crusade, wrath of the lich king si mai nou si cataclysm... SAU poti sa le cumperi separat mai bine cumperi direct battlechestu... dupa ce se termina luna nu te mai poti loga cand vrei sa te loghezi iti spune ca trebuie sa platesti platesti si continui sa te joci sunt sigur ca mai ai intrebari deci te ascult