| RazvanMessi10 a întrebat:

as vrea sa ma apuc si eu de un joc online nu stiu de ce sa ma apuc de cs...e prea vechi de metin2.ro este o solutie sau de Shaiya pe noul server ce parere aveti da-timi niste aspecte negativa si pozitive.dau funda multumesc

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Metin2ro= o porcarie deoarece provoaca dependenta (e ca un drog), cs la fel. Shaiya n-am auzit. Eu iti propun sa joci multe jocuri pentru pc sau sa-ti cumperi o consola (xbox 360 cu kinect). Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4, Battlefield 3 si Naruto Ultimate Ninja Impact.