| Costinel_Badea_1995 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi iau un xbox360 cu un buget de 1200 ron dar nu stiu ce sa aleg. Aceasta este compatibila cu orce televizor?
As vrea sa nu fie chiar 1200 ron ca sami mai ramana bani pentru jocuri.Mi-a zis un prieten ca daca vreau sa ma joc online trebuie sa platesc un abonament dar din cate am cautat eu se poate sa pacalesc xboxu cu un program.Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| fucker112 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......-live-gold

Si iti ramane si bani sa il modezi;)

1 răspuns:
| Costinel_Badea_1995 explică:

Ms pentru raspuns! Aceasi consola am gasit-o si eu azi.
Dar as vrea sa va intreb merge pe orce televizor? Dau funda!