| gaskdkf a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca este sigur sa iti bagi bani pe crossfire europe

Răspuns Câştigător
| Matei9926 a răspuns:

Este sigur, dar nu merita.Am facut greseala asta si nu m-a ajutat cu nimic.

1 răspuns:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nu stiu daca e raspunsul dorit, dar la ce bun sa cheltui banii in vint?
Pentru un simplu joc?
In CF sunt lucruri bune ce se cumpara cu puncte, iar ce se cumpara cu bani, cistigi usor in modul zombi.
Daca ii pui cum trebuie, e sigur.
Eu iti recomand sa-i cheltui pentru tine.In CF mereu apare ceva nou, si daca sa te tii de pus bani si cumparat, falimentezi.