| Raptorvitus a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste lucruri: As vrea sa joc Minecraft, am incercat un DEMO pe telefon si a fost super-tare! Acum as vrea sa il iau pe Laptop! Pot sa-l downloadez sau ceva? Am auzit ca se poate cumpara, nu stiu sigur, si daca se poate downloada, trebuie sa platesc ceva, dupa aceea? Mi-ar placea sa imi dati niste link-uri. Apropo, dau FUNDA!
O alta intrebare ciudata a mea!

1 răspuns:
| xAlex100 a răspuns:

Salut, da, poți descărca minecraft pe gratis, http://minecraft.descargar.es/en/?p=descargares-en uite aici link-ul, e varianta 1.8, sper că te-am ajutat.Ciao
P.S.: Cred că o să poți să-ți descarci versiunile noi după ce l-ai instalat.