| RadXx a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu o lista de metinuri ce mi se potrivesc pcului meu (private) si sa mearga am windows 7 Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @2.50ghz,32 bit si 2.00gb ram va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare happy

Răspuns Câştigător
| ComanAlexIoan a răspuns:

Buna! Calculatorul meu esti fix cum este atau, asa ca ti-as recomda : Metin2 BM, Metin2 Star, Hummer Mt2 [sv 2], Final Metin2. Funda pls? big grinhappy

1 răspuns:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Scri pe google top 100 metin2 private servers si le vezi caracteristicile sau cum s-o zice Au Revoir