| Sebastian98 a întrebat:

As vrea si eu sa vina mai multi utilizatori pe comunitatea mea. Uitati link http://evilgamingcs.forumz.ro/. Va multumesc. Si dau funda celui care imi dovedeste ca aduce mai multi utilizatori. Si am si sv de cs doar ca trebuie sa-l pun.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceea ce faci tu se numeste SPAM, Si daca ai citit regulamentul stii ca este interzis pe TPU! Toata lumea care isi face un forum, blog, site are nevoie de TRAFIC dar nu se procedeaza asa!

| Sebastian98 explică:

Stiu dar eu vreau sa mai aduc cativa membrii. Vii si tu?