| sergiu84 a întrebat:

Asi dori si eu niste jocuri pe facebook online dar sa nu fie cu lupte si cu masini. Dar sa nu fie pet city, pet ville, avataria, sa fie ca ele asta vreau. va rog sa ma ajutati. Cel mia bun joc primeste funda.

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

8 ball pool! Este foarte bun la plictiseala!winking Bafta

| sergiu84 explică (pentru DrTerrible):

Nu prea imi palc jocurile cu astea reau un joc calumea fara masini sau alt ceva nu de actiune vreau sa vb cu oameni sa-mi fac prieteni nv

3 răspunsuri:
| Eric204 a răspuns:

Incearca Good Game Empire, e putina actiune da iti faci si prieteni acolo daca mergi intr o alianta(in caz ca te apuci cauta pe unu BigCJ)

| Eric204 a răspuns (pentru Eric204):

Am uitat sa zic ca nu e pe facebook da tot e pe net