| AleStefano a întrebat:

Buna Tpu.Astazi am descarcat si instalat jocul Saints Row The Third dar are un lag extrem de mare deci chiar nu reusesc sa joc si v aintreb oare cum sa-i scot acest lag infernal si obositor va rog daca puteti sa-mi explicati mai detaliat.

1 răspuns:
| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Calculator tau nu indeplineste cerintele minime sau poate joci la high si nici low nu iti merge.Placa video poate-i problema sau n-ai destui rami. Sper ca te-am ajutat!