| Jal33t1 a întrebat:

Buna TPU astazi am sa doresc sa ma informez despre o chesie legata de metin2. Eu nu sunt prea geniu la calculatoare dar poate voi sunteti.Intrebarea mea de astazi este :Vreti va rog sa ma ajutati sa creez un server de metin al meu, sa ma fac [OWN]? Lasatimi aici adresa voastra de messenger si va voi contacta eu. PS: sa numi dati sfaturi sau site-uri de descarcare ca nu prea ma priceplaughing sau daca ma gandesc mai bine dati-mi si sfaturi si site-uri de descarcare dar sa fie foarte detaliate. Sunt greu de cap

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Multi suntem care ne-am facut un server de Metin2 ca nu pare greu deloc.
Numai ca trebuie putina rabdare si cateva modificari la acel server.
PSbig grinaca pun acum adresa de messenger sau pe Skype ea zii cati o sa imi dea ADD numai tu daca stiu sa fac un server de Metin2.
Servarul de Metin2 este usor si se face prin doua metode.
Pe Hamachi sau pe IP.
PSbig grinaca ai IP dinamic nu o sa mearga oricat te-ai stradui si ai nevoie de Hamachi.