| anonim_4396 a întrebat:

CAnd dau pe metin sa intru in client( am windos7) :sorry your system does not support 3d graphics please check you hardware and system configeration then try again. De ce cine pa poate ajuta! !

Răspuns Câştigător
| IustinGood a răspuns:

Ia-ti alta placa video, placa ta video este mult prea slaba(sau chiar nu ai deloc) si nu suporta 3d-ul.

1 răspuns:
| DeliaDelii a răspuns:

Pai. se pare ca PC`ul tau nu suporta grafica 3d. nu prea cred ca ai ce sa faci doar sa schimbi unele la el sa cumperi alte piese sau monitor nu stiu nu sunt experta. happy