| GMexpert a întrebat:

Buna TPU caut persoane care au nevoie de un Gm cu experienta pe servarele private de Metin2

Răspuns Câştigător
| ExCeL a răspuns:

Te pot ajuta eu, am mai fost gm pe 2 servere de metin foarte populare si am experienta in domeniu. Un id sau skype unde putem discutawinking

| GMexpert explică (pentru ExCeL):

Rsckumpy id meu

5 răspunsuri:
| ClauCatalin a răspuns:

Buna ma cheama claudiu si vreua Gm vb pe ivaszukvasile@yahoo.com cu experienta, stiu multe coduri...

| Icsdee a răspuns:

Te pot ajuta si eu. joc metin de 2 ani, insa nu am mai avut experienta sa fiu GM pe vreun server. daca iti pot fi de folos da'mi un pm sau scrie aici id de mess

| GMexpert explică (pentru Icsdee):

Id meu este rsckumpy

| GMexpert explică:

ID meu este rsckumpy