| iRobby a întrebat:

Ce calculator imi recomandati pentru editarea de poze, videouri, dar si pentru gaming (jocurile find Call of Duty, Battlefield si League of Legends). Bugetul este de 1300-1400€ (pentru unitate).
Lasati-mi un link de unde pot cumpara ceva online, sau scrieti-mi toate componentele PC-ului (procesor, placa video, etc.). Cel mai bun raspuns primeste funda. big grin

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ceva in genul asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/824715/
O sa iti fac un wishlist pentru tine cu componente actualizate la zi daca te intereseaza. Poti sa achizitionezi de la pcgarage sau esti prin strainataturi?

| BadLara a răspuns:

Prea mic bugetu...