| qkaps123 a întrebat:

Buna TPU...ce jocuri online populate stiti? sa mearga pana in 3gb ram

4 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Lol; cs; wot dar la low; minecraft; defiance; un fifa mai vechi 2007-2010; samp; metin(nu il recomand dar il scriu aici pentru ca multi din prietenii mei tampiti il joaca insa cand vad grafica aia si fizica din el imi vine sa imi scot ochii cu furcuita laughing)

| qkaps123 explică (pentru Bobby711):

Lol joc deja dar vreau sa incerc altceva, cs nu imi place, wot nu vreau sa il incerc, minecraft nici vorba, fifa nu mai joc de 2 ani, samp nu imi place, metin ala e cel mai naspa joc inventat vreodata.
MS

| Bobby711 a răspuns (pentru qkaps123):

Nu prea ai din ce alege din moment ce nu ai un pc performant + ca poti sa joci ceva in retea doar daca e free 2 play sau daca ai cumparat jocul deci nu prea ai din ce alege. Astea sunt cele mai populare jocuri online la ora actuala care le poti juca pe pc-ul tau si inca mai au jucatori pe servere. Poti sa incerci dota e ca lol alt ceva nu mai e.

| Alecs_Alex_1984 a răspuns:

Daca iti place lol poti incerca DOTA2