| xDanyxDany a întrebat:

ce shootere si jocuri cu masini imi recomandati sa joc? am jucat toate seriile call of duty si acum nu stiu ce sa mai incerc, la fel si cu nfs-urile, le-am jucat pe toate, dau funda la cine imi da o lista cu jocuri tari...

2 răspunsuri:
| RedPoint a răspuns:

Buna,uite o lista cu jocuri:
-Hitman
-Crysis 2, 3
-Max Payne 3
-Far Cry 2, 3
-Battlefield 3, 4
-Sleeping Dogs
-ArmA 3
-Destiny
-Tom Clancy's The Division
-BioShock Infinite
etc.
Daca vrei, uita-te aici:

http://www.buygames.ro/pc-x-shooting.htm

| Cillix a răspuns:

Resident Evil 4/5 o seri destul de bune Resident Evil:Racon The City sincer nu mi-s-a parut chiar asa de reusit... poti incerca si Prince of Persia 1/2/3/4/5 chiar daca nu e shooter este foarte fain si povestea e de nota 10, cel mai reusit mi-s-a parut Prince of Persia 2 (Warrior Within). De curand a aparut si MXGP jocul oficial de motocross are o grafica buna si e realistic. Inca un joc care mi-s-a parut foarte interesant cu o poveste foarte buna este Metro 2033 si Metro 2034 ti-le recomand cu cea mai mare placere. tongue (Spor la joc)