| misuletss a întrebat:

Buna TPU ce trebuie safac la lady popular la livelul 5 pentru ca am o sar cina care suna cam asa castiga cel putin 30 duel sau duelul modei cine imi explica funda

1 răspuns:
| Cristinna_8657 a răspuns:

Buna mihaela! si eu jucam lady popular, dar am uitat parola si ...in fine sa te ajut...lv 5 se trece usor trebuie sa intrii la jocuri in fiecare zi si sa joci jocul duelul modei si sa vizitezimulte domnisoare si sa le provoci la un duel tu trebuie sa castigi 30 de jocuri. succes