| laryssutza28 a întrebat:

Cey care joaca imvu...imi spuneti cateva modalitati de a fake credyts? Cel may bun raspuns primeste funda. >:; x

1 răspuns:
| Alinutza_9996 a răspuns:

Eu joc imvu de vreun an jumate.dai pe credits si apoi pe free credits.o sa ti se deschida o pagina de internet cu niste modalitati de a face credits.este mai bine sa golosesti google chrome pentru ca pagina este in engleza iar google chrome iti traduce pagina.Sau o alta modalitate de a face credits e sa te joci cu animalul tau.intradevar primesti putin dar primesti! in functie de starea si fericirea animalutului. sper sa te ajute raspunsul! fundita?:s