| emanu23 a întrebat:

Buna TPU cine imi da un server samo gata facut rpcu comenzi normale de ex: gotols gethere goto setskin sa aduca masini etc. multumesc cine imi da primeste funda+++vot!

2 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Nu exista servere Role Play cu comenzile date, caci acolo esti dispus doar sa muncesti si sa faci bani. Doar daca desigur nu esti Admin si poti folosi orice comanda instalata In script.

Cu comenzile tale te poti referi la servere stunt sau chiar RSS-ul vostru.

Succes!

| Hulk2012 a răspuns:

GameMode-urile deja facut nu se dau decat pe bani, nu iti va da tie nimeni un GM cu toate comenzile si joburile facute, masini personale, case etc asa aiurea. Sau poti platii un scripter sa iti faca