| Kinda a întrebat:

Cine imi poate spune cum se foloseste chat engine 6.2 la cs mod zm la ammo sa spun asa plz ajutor spuneti-mi cum sa fac. FUNDA.

2 răspunsuri:
| Kinda explică:

Chat energine 6. 2 e un hack de ammo infinit la cs mod zm. si de mai multe dar nu stiu sa il folosesc daca nu sti lasa.

| ITvladutu a răspuns:

Pai deschizi chat engine (trebuie sa ai CS aprins) si vezi unde e procesul. Dar trebuie sa ai scripturile de CS deja in calculator. Eu nu joc CS, doar heckuiesc jocuri (fac scripturi) dar pentru CS nu am facut. Se gasesc usor! Nu fi lenes, cauta daca vrei!