| Den30 a întrebat:

Cine joaca sweet flirt si a trecut de ep 5?
Lasati adresa voastra in comm daca ati trecut de ep 5! Vreau sa va recoman ca prieten ca sa castig puncte de actiune! Eu sunt la ep 5 deci adresa mea este : margasoiud@yahoo.com in caz ca vreti si voi sa ma recoandati ca sa castigati si voi.

1 răspuns:
| Annyya a răspuns:

Buna! happy Nu poti sa recomanzi un prieten care deja joaca Sweet Flirt, ci pe cineva care nu are inca un cont. Dupa ce il recomanzi si el isi face cont, trebuie sa termine episodul 5 ca tu sa primesti PA si dolari.
Sper ca te-am ajutat. In caz ca mai ai nevoie de ceva, ma poti anunta, si eu joc Sweet Flirt. :3