| sssssAndrassss a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Vreau sa fac un server de minecraft 1.8.1. Am cautat pe internet un tutorial fara hamachi si mi-am descarcat minecraft_server.1.8.1.exe de pe minecraft.net. Am scris eula-true si am completat la server propetis. Am salvat (dupa ce am pus ip-ul) si am dat run. S-a deschis o "fereastra" Minecraft Server. Si am lasat-o o ora si nu s-a incarcat deloc. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

Aia e fereastra de la server ce vrei sa se incarce? Intra pe ipu care l-ai scris in server propreties (care trebuie sa fie ipu de la hamachi) si ar trebui sa mearga.