| SaRRaMea a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie niste jocuri legate de disigner, sa semene cu fashion disigner de pa facebook, doar ca sa nu fie asa de,, complicat,,. Adica sa nu stai vreo 8 ore ca sa astepti sa se creeze o rochie si nu ai cred ca sa o platesti. Ceva de genul, sa creez haine si sa le vinzi, ceva de genul acesta, si nu chestii din alea de pe site-urile de jocuri online, un joc care sa se salveze. DAU FUNDA + VOT. (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| ionelaleontescu a răspuns:

Coco Girl,Stardoll, Mall World, Pet City, Gala Stories, Sims Social

1 răspuns:
| ionelaleontescu a răspuns:

Coco girl,Gala Stories, Stardoll, Mall World, Sims Social, Pet City